Guardian

Компанія «Guardian» - це один з ключових світових виробників автомобільного скла. Підприємство займається виробництвом і продажем листового скла, а також виробів з цього матеріалу. Виробничі потужності компанії розташовуються на 5 континентах в 21 країнах світу. В цілому на підприємствах трудяться близько 19 тисяч співробітників. Для виробництва скла Гардіан використовують високоточне обладнання, яке дозволяє виконувати всі нормативи по геометрії і кривизні скла.

Вперше компанія Guardian Glass почала випускати скло на початку 1930-х років. Виробництво базувалося в Детройті, серці автомобілебудування США. Основне завдання компанії - випуск автоскла для транспортних засобів, які почали стрімко набирати популярність.

У 1984 році компанія вирішила розширити географію своєї діяльності і придбала 48% акцій іспанської фабрики Villosa. Таким чином якісна продукція стала доступною і для заокеанських автомобілістів. Через рік американці викупили інші 52% акцій іспанської компанії.

На даний момент Guardian Glass Company - це один з найбільших виробників автомобільного, флоат-скла і дзеркал. При виробництві особливе місце приділяється впровадженню сучасних технологій та інноваційних розробок. Наприклад, магнетронне напилення дозволяє знизити теплові втрати на обігрів, а також захищає від впливу ультрафіолетового випромінювання.

В цілому в Європі працює 6 великих заводів. Найбільший з них знаходиться в Люксембурзі, а ось іспанський завод випускає якісні скла для вторинного ринку. Обсяг виробництва - близько 1 мільйона за рік.

Скло Guardian встановлюється на американські Cadillac і Chevrolet. Серед європейських автовиробників, які використовують Гардіан автоскло - Audi і Peugeot.

З конвеєрів сходить тонкий лист скла. Поверхня - ідеально гладка. Завдяки спеціальному покриттю Guardian автоскла мають хорошу видимість і можуть порадувати повною відсутністю будь-яких спотворень.

Абсолютно всі автоскла цього виробника проходять контроль якості за ключовими параметрами. Продукція Гардіан має сертифікати ISO TS і ISO.

Якщо вам потрібно купити якісне скло, яке відповідає світовим стандартам і нормативам, рекомендуємо вибрати скло Guardian Auto Glass. Замовити його ви можете у компанії «Glass-Car». Доставка здійснюється Новою Поштою в усі регіони України. Також ви можете замовити у нас професійне встановлення автоскла Guardian.