Pilkington

Компанія Pilkington - це знаменитий британський виробник скла. Спочатку мануфактура була відкрита в далекому 1826 році. Підприємство займалося випуском скла і скляної продукції. Сьогодні NSG Pilkington - це одним з ключових виробників скла. Скляні вироби використовуються для автомобільної, а також будівельної промисловості.

Істотним ривком для розвитку компанії став 1952 рік, коли компанія освоїла новий процес виробництва. Сьогодні цей стандарт використовується багатьма виробниками скла. Примітно, що серед ключових клієнтів Pilkington NSG group два найбільших в світі автомобільних виробника. Машини марки Toyota і Volkswagen мають на склах маркування Pilkington Automotive Glass. У будівельній індустрії компанія також істотно досягла успіху - скла Pilkington використані в будівлі Рейхстагу (Берлін) і в Страсбурзькому суді.

В останні роки компанія Пилкингтон ще більш динамічно розвивається. За останні півтора десятиліття діяльності групи компаній виробничі потужності збільшилися в 15 разів. Офіси Pilkington Auto Glass розміщені в 26 країнах по всьому світу. Половина з них - в Європі. Географія компанії покриває 5 континентів.

Скло Пилкингтон поставляється в 130 різних країн. Щороку на виробництві ОООПілкінгтон Гласс випускається близько 6 мільйонів тонн автоскла Пилкингтон. Річний обсяг продажів групи компаній сягає позначки в 4 мільярди євро.

Все це в сукупності дає можливість компанії Pilkington Car Glass займати лідируючу позицію в галузі і поставляти автоскла Pilkington для первинного і вторинного ринку. В каталозі автоскла Pilkington ви знайдете позиції для автомобілів Honda, Peugeot, BMW, Nissan, Citroen, MG, Renault, Ford, GM і багатьох інших. В товарному асортимент компанії заднє, бокове і лобове скло Пілкінгтон не тільки для традиційних легкових автомобілів. Компанія випускає продукцію для вантажівок, сільськогосподарської техніки, морського і залізничного транспорту.

Найсуворіше дотримання всіх технічних нормативів, високоточне обладнання і майже двохсотрічна історія - це запорука якісної продукції компанії Пилкингтон.

Якщо вам потрібно купити нове скло Pilkington і провести його заміну, рекомендуємо звернутися в компанію «Glass-Car». Великий асортимент товарних позицій в наявності, швидка доставка і зручні умови оплати. Також ви можете отримати консультації фахівців з підбору або установці. Замовляйте якісні автомобільні скла прямо зараз!