XYG

Китайська фірма XYG Glass - це підприємство, яке випускає якісні безпечні скла для автомобілів. Фірма заснована в 1989 році. За рахунок сучасного обладнання світового класу XYG Auto Glass вдалося завоювати визнання на світовій арені. На виробничих майданчиках встановлено обладнання зі Швейцарії, Австралії, Фінляндії, США та Італії. Технічна основа разом з грамотною політикою компанії дозволяє випускати автоскла XYG дійсно високої якості.

Сьогодні велика частина продукції відправляється на експорт на ключові автомобільні ринки світу. Скло цієї компанії можна зустріти в США, Канаді, а також Європі і Африці. Щорічно з конвеєрів компанії сходить близько двох мільйонів автоскла. Каталог стекол XYG налічує близько 1000 товарних розмірів.

Лобове скло XYG і інша продукція компанії відповідає не тільки національним стандартам, але також і світовим. Якість підтверджується сертифікатами GB9656-1996 і ECE R43, а також DOT для американського ринку. У своїй роботі особливу увагу компанія приділяє оптимальному співвідношенню високої якості продукції та демократичної ціни. Компанія отримала акредитацію за стандартами TUV, ISO / TS QS і VDA.

XYG Glass - це повністю самостійна компанія, яка не належить ніякому глобальному скляному холдингу. В основному підприємство орієнтується на виробництво якісних автомобільних стекол для вторинного ринку. Скло лобове XYG експортується майже у 100 різних країн світу.

Компанія XYG закуповує деякі матеріали у американського виробника автомобільних стекол PPG. Разом з тим, компанія Du Pont поставляє спеціальну полівінілову плівку для виробництва триплексу. Ці факти є додатковою гарантією високої якості продукції.

Китайський виробник автомобільних стекол має суттєву перевагу на ринку - це низька ціна і широкий асортимент продукції. Компанія постійно вдосконалює якість своєї продукції, укладає контракти на поставку стекол з новими автомобільними виробниками. Все це дає клієнтові впевненість в тому, що він купує дійсно якісний товар.

Якщо вам потрібно купити автомобільне скло XYG, ви можете замовити його у компанії «Glass-Car». Великий асортимент товарних позицій в наявності на наших складах. Оперативна доставка товару можлива в будь-який регіон України.