Повернення товару

                                                             Умови повернення товару - Galeco


Відповідно до закону "Про захист прав споживачів", куплений товар Ви можете повернути нам протягом 14 днів з моменту замовлення через корзину сайту або в телефонному режимі. Якщо Ви виявили, що набутий товар не задовольняє Вас за формою, габаритами, якістю або з інших причин не може бути використаний за призначенням.

Обміну або поверненню підлягає товар, який не був у використанні, а також збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, оригінальна упаковка, а також документи, видані разом з технікою.

При поверненні товару ми не відшкодовуємо витрат, пов'язаних з вартістю послуг з доставки товару, а саме: виїзд кур'єра або вартість пересилки транспортною компанією в інше місто, згідно з декларацією (ТТН). У разі відмови від товару, вартість послуги з доставки оплачується покупцем.

Необхідно пам'ятати, що при відправці в інші міста України ( «Новою Поштою»), термін безкоштовного зберігання на складі становить 5 днів. У разі не забору товару зі складу він автоматично повертається відправнику.


Повернення коштів!

Повернення грошових коштів можливий в нашому офісі готівкою в день отримання нами товару (якщо новий і не порушена цілісність упаковки) або після перевірки складом (у разі браку або відмови обладнання).

Повернення грошових коштів може здійснюватися готівкою, на Вашу банківську карту або розрахунковий рахунок протягом 3 робочих днів, після отримання та перевірки на цілісність поворотного товару на нашому складі.