Способи доставки\отримання товару

Доставка на відділення кур'єрських служб:


Автоскло

- Доставка Ущільнювача або молдинга по Україні становить 80-140 грн. (В залежності від габаритів) *
- Доставка Бічного скла по Україні становить 250-350 грн. (В залежності від габаритів) *
- Доставка Лобового скла або Заднього скла по Україні становить ~550 грн. (В залежності від габаритів) *

 

* - За повною передплатою

Портал для разработчиков API "SAT"

Перевізник SAT

-Бокові - від 130грн

-Лобові - від 350грн

 

Самовивіз з нашого складу - Безкоштовно

 

 


Терміни формування замовлення і доставки:

Термін формування замовлення, від 1 до 2 робочих днів. У тому випадку, якщо Ви відправили замовлення на запчастину у вихідні або святкові дні, то його формування зсувається на перший робочий день. В середньому доставка замовлених в інтернет-магазині запчастини здійснюється протягом 2-4 днів після формування замовлення.


УВАГА!

Обов'язково перевіряйте товар при отриманні на складі перевізника! Залишаючи відділення транспортної компанії, Ви погоджуєтеся з комплектацією отриманої посилки і претензій до магазину не маєте. Якщо у Вас виникли питання при отриманні посилки, зв'яжіться з нами! Якщо при отриманні товару виявлений бій/брак товару, Вам необхідно скласти Акт про бій товару при представника транспортної служби і повідомити нам номер цього Акта і кількість пошкодженого товару. Всі претензії, що виникли після отримання посилки, покинувши відділення транспортної служби, розглянуті не будуть!


Способи оплати:

При придбанні товарів в інтернет - магазині «ADAVTO», для вашої зручності, оплата може здійснюватися кількома способами:

Способ №1

- готівковий розрахунок, в пункті видачі товару. Даний спосіб дозволить вам у зручний для вас час забрати товар, і перевірити на місці.

Способ №2

- наложеним платежем, при отриманні товару у відділеннях «Нова пошта» «SAT».

Способ №3

- переказ грошей на карту, для фізичних осіб через Банк (при доставці по всій території України). Ви можете оплатити товар безготівковим переказом в будь-якому банку. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок, товар передається в службу доставки.

Способ №4

- безготівковий розрахунок, для юридичних осіб. Виставляється рахунок-фактура, оплачується в будь-якому відділенні банку. Можлива виставлення рахунку  Без та в деяких випадках з ПДВ